آغازی بر یک پایان

بگشای لب که قند فراوانم آرزوست ...
نویسنده : مهاجر - ساعت ۱٠:۱۱ ‎ق.ظ روز جمعه ٤ اسفند ۱۳۸٥
 

بسم الله الرحمن الرحیم

رهبر انقلاب اسلامی، تلاش برای تبلیغ و القاء وجود وضع فوق العاده در کشور را، خط دشمن دانستند و با انتقاد از تکرار این مطلب از زبان و قلم برخی افراد در داخل خاطرنشان کردند: هیچ وضع فوق العاده ای در کشور وجود ندارد چرا که صف آرایی دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی در تمامی 28 سال گذشته ادامه داشته و ملت بزرگ و مقتدر ایران در تمامی این سالها به پیروزی رسیده است و امروز هم همینطور خواهد بود.

ایشان، با اشاره به اذعان صریح دشمنان به گسترش و تعمیق نفوذ انقلاب اسلامی در خاورمیانه و جهان اسلام افزودند: با وجود تشدید دشمنی های سلطه گران، جمهوری اسلامی روز به روز قوی تر و ریشه های آن عمیق تر شده به گونه ای که امروز، نظام اسلامی در مقایسه با 28 سال گذشته، از جهات مختلف در قوی ترین جایگاه و موقعیت قرار دارد.

حضرت آیت الله خامنه ای استقبال گرم «مردم، جوانان و روشنفکران کشورهای مختلف» را هنگام سفرهای رئیس جمهور، دلیل واضح بی نتیجه بودن تبلیغات غربی ها و نشانه روشن شوق و اقبال ملتها به انقلاب اسلامی دانستند و افزودند: امروز منطق جمهوری اسلامی مقبول تر، حجت ما قوی تر و نفوذ انقلاب اسلامی در دلهای مسلمانان بیشتر شده است.

ایشان، صبر و شکر را عامل پیروزی و استمرار انقلاب دانستند و افزودند: صبر همیشه به معنای تحمل سختی ها نیست بلکه به معنای استقامت و ادامه دادن راه است چرا که در غیر اینصورت، هر نقطه توقف، به نقطه تهاجم دشمن تبدیل می شود بنابراین باید با شجاعت، تدبیر و برنامه ریزی، اهداف انقلاب اسلامی و آرمانهای ملت را پیگیری کرد.

رهبر انقلاب اسلامی، شکر را عامل دیگر «پیروزی و ادامه انقلاب» خواندند و با اشاره به لزوم شناخت نعمتها، از خدا دانستن آنها و به کارگیری نعمتها در جای صحیح و حقیقی افزودند: باید نعمتهای بزرگی همچون «حاکمیت اسلام، زنده و جذاب بودن شعارهای امام و انقلاب پس از 28 سال، پرچمداری جمهوری اسلامی در تبلیغ دین خدا در سراسر جهان و عزت اسلامی ملت ایران» را حقیقتاً شکر گذاری کنیم.

حضرت آیت الله خامنه ای، در همین زمینه، پشتکار و تلاش بی وقفه دولت را از دیگر نعمتهای الهی برشمردند و افزودند: مسئولان دولت به معنای حقیقی کلمه، شبانه روز در حال مجاهدت هستند و با برنامه ریزی، اقدام و پیگیری، اهدافِ نظام و مردم را دنبال می کنند که باید این نعمت را شناخت و قدردانست.

                                                                                                   یا علی مدد


 
comment نظرات ()